REFERANSLAR

REFERANSLAR

Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar

F&f steel

KUZEY IRAK ERBİL’ DE YATIRIM TUTARI 200 MİLYON DOLAR VE YILLIK ÜRETİM KAPASİTESİ 600.000 TON OLAN DEMİR-ÇELİK FABRİKASI 2014 YILINDA FAALİYETE GEÇİRMİŞTİR. Türkiye ekonomisi için de yurtdışında yapılan büyük bir yatırım olmakla beraber sarf malzeme ve işgücünün % 90’ı Türkiye’den sağlanırken, ülkemiz ihracatına da büyük katkı sağlamaktadir.F&F Steel nitelikli ve kaliteli inşaat demiri ve her türlü metal, hurdayı ayrıştırarak istenilen özellikte çelik üretmekte ve geri dönüşüm gerçekleştirerek gelecek kuşakların ihtiyaç duyacağı kaynakların varlığını ve geliştirilmesini desteklemektedir.

https://www.dogagrup.com.tr/tr/index.php

Sade organik

Maksimim müsteri memnuniyetini sağlayarak, ülkemiz organik sektöründe kalitenin önderi olmayi hedefleyen ve sektörde yer edinmiş bir organik gida firmasıdır.

https://www.sadeorganik.com.tr

Let’s Club

İstanbul´un en büyük fitness alanına sahip spor kulubü Let´s Club; Türkiye´de ilk kez kullanılan son teknoloji ekipmanlar ile misafirlerine en verimli, en konforlu spor deneyimini yaşatmayi hedefleyen bir yasam merkezidir. Üyelik kapsamında; pilates´ten, yoga´ya, spinning´ten birçok grup fitness derslerine ücretsiz olarak katılabilme imkanı da sunmakta.

https://www.letsclub.com.tr

Kilic Bayrak

1975 ten gunumuze Bir çok kurumun, kültürel organizasyon ve açılışlarında, bayrak, flama, afiş, pankart, bez çanta, şapka, tişört, önlük, plaket, vb. reklam ve tanıtıma yönelik urun hizmetini saglayan Kilic bayrak 38 yılı aşan emek, birikim ve deneyimi ile , son yıllarda baskı sektöründe var olan teknolojik gelişim ve çeşitlilik, hızlı ve kaliteli üretim, uygun fiyat anlayışı ve profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

https://www.kilicbayrak.com.tr

Ozen Gida

6 şube, 3600 m2 satış alanı, 2400 m2 depolama alanı, 24 kasa ve  120 personel  ile hizmet  vermekte olan Özen gida kurulduğu günden beri  ‘kalite lüks değildir’ ilkesi ile hareket etmektedir.Yöneticileri  ve tüm  çalışanları ile bir aile olarak ticareti; sadece kazanç amacıyla değil, yerli market olmanın bilinci ve sosyal sorumluluklarının da farkında olarak, bulundukları semtlerin en sevilen işyeri olmayı da başlıca amaçları içerisinde tutmaktadir.

https://ozenlermarket.com
Whatsapp Hızlı Teklif Al Hızlı Teklif Al