REFERANSLAR

REFERANSLAR

Balans Sigorta Referanslar
F&f steel

KUZEY IRAK ERBİL’ DE YATIRIM TUTARI 200 MİLYON DOLAR VE YILLIK ÜRETİM KAPASİTESİ 600.000 TON OLAN DEMİR-ÇELİK FABRİKASI 2014 YILINDA FAALİYETE GEÇİRMİŞTİR. Türkiye ekonomisi için de yurtdışında yapılan büyük bir yatırım olmakla beraber sarf malzeme ve işgücünün % 90’ı Türkiye’den sağlanırken, ülkemiz ihracatına da büyük katkı sağlamaktadir.F&F Steel nitelikli ve kaliteli inşaat demiri ve her türlü metal, hurdayı ayrıştırarak istenilen özellikte çelik üretmekte ve geri dönüşüm gerçekleştirerek gelecek kuşakların ihtiyaç duyacağı kaynakların varlığını ve geliştirilmesini desteklemektedir.

Balans Sigorta Referanslar
Sade Organik

Maksimim müsteri memnuniyetini sağlayarak, ülkemiz organik sektöründe kalitenin önderi olmayi hedefleyen ve sektörde yer edinmiş bir organik gida firmasıdır.

Balans Sigorta Referanslar
Kılıç Bayrak

www.kilicbayrak.com.tr

Kılıç Bayrak

1975 ten gunumuze Bir çok kurumun, kültürel organizasyon ve açılışlarında, bayrak, flama, afiş, pankart, bez çanta, şapka, tişört, önlük, plaket, vb. reklam ve tanıtıma yönelik urun hizmetini saglayan Kilic bayrak 38 yılı aşan emek, birikim ve deneyimi ile , son yıllarda baskı sektöründe var olan teknolojik gelişim ve çeşitlilik, hızlı ve kaliteli üretim, uygun fiyat anlayışı ve profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Balans Sigorta Referanslar
Let’s Club

www.letsclub.com.tr

Let’s Club

İstanbul´un en büyük fitness alanına sahip spor kulubü Let´s Club; Türkiye´de ilk kez kullanılan son teknoloji ekipmanlar ile misafirlerine en verimli, en konforlu spor deneyimini yaşatmayi hedefleyen bir yasam merkezidir. Üyelik kapsamında; pilates´ten, yoga´ya, spinning´ten birçok grup fitness derslerine ücretsiz olarak katılabilme imkanı da sunmakta.

Balans Sigorta Referanslar
Ozen Gıda

6 şube, 3600 m2 satış alanı, 2400 m2 depolama alanı, 24 kasa ve  120 personel  ile hizmet  vermekte olan Özen gida kurulduğu günden beri  ‘kalite lüks değildir’ ilkesi ile hareket etmektedir.Yöneticileri  ve tüm  çalışanları ile bir aile olarak ticareti; sadece kazanç amacıyla değil, yerli market olmanın bilinci ve sosyal sorumluluklarının da farkında olarak, bulundukları semtlerin en sevilen işyeri olmayı da başlıca amaçları içerisinde tutmaktadir.

Balans Sigorta Referanslar
Safir Hipermarket

www.safirhipermarket.com

Safir Hipermarket

Kaliteden ödün vermeden perakendecilik sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede tutarak müşterilerine mutlu bir alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Balans Sigorta Referanslar
Fuska

KOÇBEY GROUP, Doğal Kaynak Suyu sektöründeki on yedi yıllık engin tecrübesini ve Türkiye’nin en geniş doğal kaynak suyu rezervlerine sahip olan Sapanca bölgesindeki tesisiyle “FUSKA” ve “REINA” markası adı altında ulusal ve uluslararası pazarda yer almaktadır.

Balans Sigorta Referanslar
English Time

www.englishtime.com

English Time

1997 yılından itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 200.000 ‘i geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 26.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Balans Sigorta Referanslar
Etud

Etud bilgisayar, kurulduğu günden bugüne yetişmiş uzman kadrosu ile kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlayan, sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinen, degişime ve gelişime açık bir sirket olarak, yaratıcı ve doğru çözumler sunan kurumsal bir firmadır.

Balans Sigorta Referanslar
Göbeklioğlu

www.gobeklioglu.com

Göbeklioğlu

1985 yılında medikal sektörde tanınmış ve bu alanda kapsamlı tecrübeye sahip profesyoneller tarafından kurulmuştur. Göbeklioğlu Medikal’in ana amacı en yeni ve en doğru teknolojiyi kullanıcılara sunmaktır. Sektördeki 35 yıllık deneyim ve uzmanlığını, güçlü teknik bilgilerini, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmete çok önem veren bir firmadır.

Whatsapp Hızlı Teklif Al Hızlı Teklif Al

TEKLİF AL ×