HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin tüm sigorta branşlarında risklerinin tanımlanması, ölçümlenmesi, azaltıcı önlemlerin belirlenmesi ve doğru teminatlarla sigortalanması aşamalarında Sigorta danışmanlığını üstleniyoruz. Türkiye’ nin en güçlü sermayeli sigorta şirketlerinden olan Axa Sigorta ve Ak Sigorta’ nın yetkili acenteliğini yapmaktayız. Tüm sigorta branşlarında uzman ve profesyonel kadromuzla yenilikçi, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyetini esas alan prensiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Kurumsal sigorta hizmetleri veren bir acente olmakla birlikte sizlere tüm varlığımızla Balans Sigorta aiesinin sıcaklığını yaşatmayı ve maddi/manevi sahip olduklarınızın başına gelebilecek herhangi bir risk durumunu önceden analiz edip sizin yerinize tedbir almayı hedefliyoruz.

Her gün daha ileriyi hedefleyen yenilkçi ve genç ruhumuz daha ileriye taşımak adına siz değerli müşterimizin görüş ve tavsiyeleri Balans Sigorta Ailesi için büyük bir önem taşıyor.Tavsiye ve görüşlerinizi iletişim sayfasındaki tavsiye/şikayet butonundan bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Whatsapp Hızlı Teklif Al Hızlı Teklif Al