HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Balans Sigorta;

Uzun yıllar sigortacılık alanında tecrübe sahibi ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize destek vermek amacıyla kurulmuş, yenilikçi, genç ve dinamik bir firmadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmeye devam ederken, karşılaştığınız her sorunu kendi sorunumuz olarak görüyor ve hayat kalitenizi güvenle arttıracak sigorta hizmetlerini, şeffaflık ilkemiz ve üst düzey hizmet anlayışımızla, piyasa koşullarında en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Adımızdan da anlaşılacağı üzere sistemde bir denge oluşturmak için buradayız. Balans Sigorta olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak ve doğru poliçeye ulaşmanızda en güvenilir yol arkadaşınız olmayı hedefliyoruz. Bu yüzden Türkiye ’nin en güçlü sermayeli sigorta şirketlerinden olan Axa Sigorta ve Ak Sigorta ’nın yetkili acenteliğini yaparak hayatınıza ve geleceğinize değer katıyoruz.

Amacımız; müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her an ve her koşulda, doğru sigorta hizmetleriyle sağlık ve hayat koşullarını güvence altına almayı hedefleyen lider bir firma olmaktır.

Neden Balans Sigorta?

Balans Sigorta ‘da size en uygun poliçe itina ile hazırlanır. Sigorta hizmeti almak için acentamıza gelen veya bizleri telefon ile arayan siz değerli müşterilerimize söylediğimiz her bilgiyi şeffaf, hızlı ve net olarak iletiriz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinler onlara en uygun poliçeyi sunmak için çalışırız. Bizim için önemli olan iki etken; güveniniz ve memnuniyetinizdir.

Balans sigorta olarak İstanbul Ataşehir’de bireysel ve kurumsal müşterilerimize doğru teminatlarla sigortalanmaları konusunda destek vermekteyiz. Sizlere sağlık sigortası, konut sigortası, araç sigortası, işyeri sigortası, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası (BES), Nakliyat Sigortası adı altında kapsamlı sigorta hizmetleri sunmaktayız. Yenilikçi, genç ve uzman personellerimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bizlere 7 gün 24 saat 0(216) 548 14 16 no lu telefondan veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! Hayatınız dengede ise mutluluk her daim sizinle...

Whatsapp Hızlı Teklif Al Hızlı Teklif Al