Konut Sigorta

Konut Sigorta

Balans Sigorta Konut Sigortası

KONUT SİGORTASI

Balans Sigorta olarak sizlere sunacağımız konut sigortası poliçeleri ile eviniz ve aileniz artık güvence altında. Asıl amacımız mutluluğunuzu teminat altına alarak yaşayacağınız olumsuz durumlarda sizi, ailenizi ve evinize gelecek olan zararlara karşı koruma altına almaktır. Konut sigortanızı yaptırmış iseniz hem binalarınız hem de eşyalarınız her türlü oluşabilecek zarara karşı koruma altına almış olursunuz.

Konut sigortanız var ise; doğal afetlerde, yangında, su ve sel felaketlerinde, olası hırsızlık durumlarında ve bu gibi beklenmeyen risklerle karşılaştığınızda zararı sizin yerinize karşılayan bir güvenceniz var demektir. Balans Sigorta olarak sizi ve ailenizi önemsiyoruz. Gelin doğacak olan zararları önceden güvence altına alalım.

İstanbul Ataşehir de bulunan ofisimize gelerek veya telefon aracılığı ile uzman müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonunda, tek poliçe ile birden fazla riske karşı konutunuzu ve geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Dask ile Konut Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

DASK devlet tarafından sunulan zorunlu deprem sigortasıdır. Tapu sahiplerinin yaptırması zorunlu kılınmış bir sigorta türüdür.

Konut sigortası ise DASK gibi zorunlu olmayıp isteğe bağlı olarak yapılabilen bir sigorta türüdür. Konut sigortaları sadece ev sahibi tarafından değil, aynı zamanda kiracılar tarafından da uygulanabilir. Olası olumsuz bir durumla karşılaşan kiracılar da evlerindeki eşyaları teminat altına almış olur.

Balans Sigorta Konut Sigortası

DASK ile Olası bir deprem felaketi ile karşılaştığınızda binanızın hasarının karşılanacağı kısmı kapsamaktadır. Her binanın yaptırması gereken zorunlu bir sigorta türüdür. Fakat burada önemli bir kısım vardır. Zararınız DASK teminatını aştığı bir durumla karşılaşırsanız bu durumda hasarınızı karşılamayacaktır. İşte tam burada Balans Sigorta farkı ile yaptırmış olduğunuz Konut Sigortanıza ekletebileceğiniz deprem ve depremden dolayı oluşacak teminatınızı aşan durumlarda zararları karşılayacak ek teminatınız ile hem evinizi hem de eşyalarınızı korumuş olacaksınız. Konut sigortasının detaylarını ve ek teminatları öğrenmek için tek yapmanız gereken 0(216) 548 14 16 no lu numaradan bizi aramanız yeterlidir. Sizlere en kapsamlı ve en uygun tekliflerle poliçenizi hazırlamaya hazırız.

KONUT SİGORTANIZA EKLEYEBİLECEĞİNİZ EK TEMİNATLAR

 • Sel/su baskını
 • Cam kırılması
 • Ferdi kaza
 • Hırsızlık
 • Yardım hizmetleri
 • Enflasyondan korunma
 • Deprem ve yanardağ püskürmesi
 • Aile reisi sorumluluğu
 • Dahili su
 • Yer kayması
 • Araç çarpması
 • Fırtına
 • Duman
 • Kar ağırlığı
 • Yangın mali mesuliyet ve kira kaybı
 • Enkaz kaldırma Grev

Konut Sigortası için Ne Kadar Ödeme Yapmalıyım?

Konut sigortaları evin bulunduğu yer ve kendi özellikleri açısından değişkenlik göstermektedir. Balans Sigorta olarak öncelikle müşterilerimizin ihtiyacını belirler ve poliçelerini onlara özel olarak hazırlarız. Konut sigortalarındaki değişkenler poliçenin de fiyatını etkileyeceğinden ihtiyacınız olmadığı bir hizmeti almamanız için teklifleriniz size özel olarak hazırlanır. Bu kapsamda en iyi teklifi almak için bizlere paylaşacağınız bilgiler önemlidir.

Konut Sigortasının Önemi Nedir?

Konut sigortanız yok ise eviniz güvende değil demektir. Kendimizi ve ailemizin güvende olduğu yer evimizdir. Evimizin de güvenliğini korumak amaçlı konut sigortasını yaptırmaya özen göstermeliyiz. Konut sigortası olan ev olası afet ve hırsızlık durumlarında finansal olarak güvence altına alınmış olup, doğacak zarar anlaşmalı sigorta şirketi tarafından karşılanmış olur.

Balans sigorta olarak İstanbul Ataşehir’de bireysel ve kurumsal müşterilerimize doğru teminatlarla sigortalanmaları konusunda destek vermekteyiz. Sizlere sağlık sigortası, konut sigortası, araç sigortası, işyeri sigortası, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası (BES), Nakliyat Sigortası adı altında kapsamlı sigorta hizmetleri sunmaktayız. Yenilikçi, genç ve uzman personellerimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bizlere 7 gün 24 saat 0(216) 548 14 16 no lu telefondan veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! Hayatınız dengede ise mutluluk her daim sizinle...

Whatsapp Hızlı Teklif Al Hızlı Teklif Al