Sağlık Sigorta

Sağlık Sigorta

Balans Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Balans Sigorta ile size en uygun poliçe itina ile hazırlanır. Amacımız, size kapsamlı bir sağlık hizmeti poliçesi sunmaktır. Sigorta yaptırmak için acentamıza gelen veya bizleri telefon ile arayan siz değerli müşterilerimize söylediğimiz her bilgiyi şeffaf, hızlı ve net olarak belirtiriz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinler onlara en uygun poliçeyi sunmak için çalışırız. Bizim için önemli olan iki etken vardır; biri güven diğeri memnuniyet. Acentamızdan hizmet alan müşterilerimizin maddi ve manevi içlerinin rahat olması bizim için önemlidir. Acentamız aracılığı ile poliçesini en uygun fiyata alan sigortalımız; yaptırmış olduğu özel sağlık sigortası ile kendini ve sevdiklerinin geleceğini garanti altına alırken, diledikleri doktor veya sağlık kurumunda tedavi olma özgürlüğüne de kavuşur.

Günümüzde hizmet bedeli yüksek olan sağlık kurumlarında ek ödeme yapmadan tedavi olmanız için Balans Sigorta güvencesi ile kendinizi, eşinizi, çocuklarınıza en uygun fiyatlarla doğru poliçeyi tercih etmeniz için alanında uzman ve deneyimli kadromuzla Ataşehir’de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Özel Sağlık Sigortası nedir?

Özel sağlık sigortası; bir sosyal güvenlik kurumuna kayıtlı olsun ya da olmasın sosyal sigorta şartlarına veya poliçe genel şartlarına göre sigortalının, özel veya iş hayatında karşılaşacağı hastalık ve/veya kaza sonunda ihtiyaç duyacağı hizmetlerin (hekim muayene ücretleri, ruhsatlı hastane masrafları, röntgen, laboratuvar, doğum, diş tedavi masrafları gibi masraflar ile hekimin göreceği lüzum üzerine yazmış olduğu reçetedeki ilaç) masraflarını karşılayan bir sigorta türüdür.

Neden Özel Sağlık Sigortası?

Özel sağlık sigortası öngörülemeyen sağlık harcamaları ile daha özel hizmet almak isteyenlere cevap veren bir sistemdir. Balans Sigorta olarak özel sağlık sigortası paketlerimizden size en uygun poliçeyi sunmaktayız. Geleceğinize yatırım yaparken sağlığınıza da yatırım yapmanız ileride karşılaşacağınız sağlık problemlerinizi sağlık paketiniz ile garanti altına almanız için buradayız.

Sağlık Sigortasının Size ve Sevdiklerinize Faydası

Balans Sigorta ile alacağınız poliçe, sigorta poliçesinin kapsamına göre sigortalının geçirdiği herhangi bir hastalık ya da bir kaza sonucunda ortaya çıkan ayakta tedavi veya yatarak tedavilerine ait masrafları karşılamayı taahhüt eder, size dilediğiniz hastane ve doktor seçme şansıda tanınmış olur. Böylece karşınıza çıkacak yüksek tedavi masraflarını da ödemek zorunda kalmazsınız. Size özel tanımlanan poliçeniz ile yurtiçi ve yurtdışı dünyanın neresinde olursanız olun masraflarınız karşılar. Özel sağlık sigortaları yüksek meblağlı giderleri karşılayarak sigortalının en zor anında en büyük yardımcısı olur./p>

Yatarak Tedavi ve Ayakta Tedavi Şartları Nelerdir?

Yatarak Tedavi

Yatarak tedavi teminatı, ayakta tedavinin uzaması durumunda hastalar yatarak tedavi kapsamı altına alınıyor. Bu gibi durumda hastanede yatmayı gerektiren yatış ve tedavi masrafları ile birlikte acil durumlardaki harcamaları da kapsamaktadır. Yatarak tedavi konusundan dikkat edilmesi gereken en önemli konu, hastanede yatmayı gerektiren hastalığın sigorta başlangıcından sonra teşhis edilmesidir. Ayakta tedaviye göre daha geniş bir kapsamı vardır. Ayakta tedavinin teminatlarına ek olarak yatarak tedavi kapsamındaki diğer teminatlar şu şekildedir;

 • Ameliyat
 • Oda masrafları
 • Yoğun bakım masrafları
 • Evde bakım
 • Hamilelik ve doğum
 • Refakatçi masrafları

Ayakta Tedavi

Ayakta tedavi, adından da anlaşılacağı üzere yatarak tedavinin mümkün olmadığı durumları kapsayan sigorta türüdür. 24 saatten az sürecek bir tedavi olması durumunda ayakta tedavi süreci ile sınırlandırılır. Doktor ve ilaç masraflarınızın karşılandığı ayakta tedavi, bazı teminatları da barındırır. Ayakta tedavi rutin olarak gideceğiniz kontroller ile birlikte aşağıda sıralanan teminatları da karşılamaktadır.

 • Tahlil ve röntgen
 • MR
 • Fizik tedavi
 • Görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri
 • Rutin kontrol

Balans sigorta olarak İstanbul Ataşehir’de bireysel ve kurumsal müşterilerimize doğru teminatlarla sigortalanmaları konusunda destek vermekteyiz. Sizlere sağlık sigortası, konut sigortası, araç sigortası, işyeri sigortası, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası (BES), Nakliyat Sigortası adı altında kapsamlı sigorta hizmetleri sunmaktayız. Yenilikçi, genç ve uzman personellerimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bizlere 7 gün 24 saat 0(216) 548 14 16 no lu telefondan veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! Hayatınız dengede ise mutluluk her daim sizinle...

Whatsapp Hızlı Teklif Al Hızlı Teklif Al

TEKLİF AL ×