İşyeri Sigorta

İşyeri Sigorta

İş Yeri Sigortası

Risk alanı en yüksek olan alanlardan biride iş yerleridir. Doğal afetler dışında grev, terör… vb olumsuz durumlarla karşı karşıya kalan iş yerlerinizi Balans Sigorta aracılığı ile kolaylıkla güvence altına alabilirsiniz.

Evlerinizde olduğu gibi iş yerlerinizdeki eşyalarınızı demirbaşlarınızı, iş yeri binanızı, makinelerinizi bir paket halinde koruma altına alabilirsiniz.

İş Yeri Sigortası Neleri Kapsar?

Yangın, deprem, hırsızlıktan doğabilecek zararları sel ve su baskını, terör teminatı, kara taşıtı çarpması teminatı gibi hususları kapsar. İş yerinize alacağınız sigorta ile küçük primlerle büyük zararların önüne geçebilirsiniz. Ani ve beklenmedik durumlarda eşyalarınıza, makinalarınıza gelebilecek zararları minimum kayıplarla hatta tamamını koruma altına almış olursunuz.

Aynı zamanda Ferdi kaza sigortası ile de yanınızda çalışanları da sigortalayabilirsiniz. İşyerlerinizde meydana gelebilecek kazalardan doğacak hastane masraflarını hatta kanunen doğacak olan zararları da teminat altına almış olacaksınız.

Bunun dışında üçüncü şahıslara da vermiş olduğunuz zararları da teminat altına alabilirsiniz. Örneğin iş yeriniz su bastı ve yanınızda bulunan işyerine veya konuta zarar geldi bu gibi durumlarda teminatınız varsa oluşabilecek büyük maddi zararların önüne geçmiş olursunuz.

İş Yeri Sigortası Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

alans Sigorta olarak işyerinizde oluşabilecek zararları minimum kayıp ile karşılamak adına doğru poliçeyi seçmenizde yardımcı oluyoruz. Karşılaşılan en önemli sorunlardan biri işyerinizdeki makinenin ya da sigortalanacak ürünün değerinin düşük ya da yüksek gösterilmesi sonucu ortaya çıkacak eksik sigorta veya aşkın sigorta durumudur. Bu gibi olumsuz durumla karşılaşmamak için makinelerimizin teminat değerini doğru bir şekilde göstermemiz gerekiyor. Peki nedir bu eksik sigorta ve aşkın sigorta. Örneğin; iş yerinizde makineleriniz var ve bunların değeri 100 bin TL. Oluşacak hasar 200 bin TL ise poliçenizdeki eksik teminat ve beyandan ötürü mağduriyet yaşamanız kaçınılmaz bir durumdur. Bu durumla karşılaştığınızda hasarınızın tamamı karşılanmamış oluyor. Diğer bir taraftan makinenizin değeri 100 bin ve siz bunu 200 bin olarak gösterdiniz. Bu durumda da poliçeniz aşkın sigorta kapsamına girmektedir. Bu konuda Balans Sigorta da uzmanlarımıza vermiş olduğunuz bilgi ve beyanlar çok önemlidir. Mağduriyet yaşamamanız bizim için önemlidir.

Hangi İş Yerleri Sigortalanabilir?

Bütün iş yerleri teminat altına alınabilir. İş yeri sigortası yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus doğru ve eksiksiz bilgileri bizlere iletmeniz olacaktır. İş konulunuz açık bir şekilde beyan etmişseniz işyerinizde oluşabilecek tüm zararlar poliçeniz tarafından karşılanacaktır.

Hatta iş yerlerinize yapmış olduğunuz dekorasyon ve görsel düzenlemelerinizde belirlediğiniz limitler karşısında teminat altına alınabilirsiniz.

İş Durması Teminatı nedir?

Sigorta poliçenizde vermiş olduğunuz teminat doğrultusunda işyerinizde meydana gelebilecek bir kaza sonucu kaybedeceğiniz kazanç kaybını önlemek açısından koruma altına aldığınız bir teminat türüdür.

İşveren Mali Mesuliyet Sigortası Nedir Nasıl Teminat Altına Alınır?

İşyerinizde meydana gelebilecek bir kaza sonucunda işverenin poliçesinde belirlediği teminat doğrultusunda kendini koruma altına almasıdır. Örneğin işyerinizde çalışanınızın geçirmiş olduğu bir kaza ya da olası yaralanmalar sonucu hastane masrafları veya işyerinize gelebilecek hukuki durumlar (tazminat davaları) mali mesuliyet sigorta poliçesi doğrultusunda karşılanmaktadır.

Balans sigorta olarak İstanbul Ataşehir’de bireysel ve kurumsal müşterilerimize doğru teminatlarla sigortalanmaları konusunda destek vermekteyiz. Sizlere sağlık sigortası, konut sigortası, araç sigortası, işyeri sigortası, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası (BES), Nakliyat Sigortası adı altında kapsamlı sigorta hizmetleri sunmaktayız. Yenilikçi, genç ve uzman personellerimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bizlere 7 gün 24 saat 0(216) 548 14 16 no lu telefondan veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! Hayatınız dengede ise mutluluk her daim sizinle...

Whatsapp Hızlı Teklif Al Hızlı Teklif Al